Debrecen-Csapókerti Református Egyházközség
„Hűséges az Isten, aki elhívott titeket az ő Fiával, Jézus Krisztussal, a mi Urunkkal való közösségre." (1 Kor 1,9)
Igehirdetések 2023-ban
Állandó gyülekezeti alkalmaink
Magvetés

„Építkezz okosan” TÁBOR

2024. július 8-14-ig

Kedves Szülők, Gyermekek, Családok!

Táborunkba elsősorban azokat a gyermekeket várjuk, akik a Debrecen- Csapókerti Református Egyházközség vasárnapi iskolájába és óvodájába járnak, valamint a gyülekezetünkhöz tartozó iskolákban és óvodákban református hitoktatásban részesülnek: Csapókerti Ált. Isk., Kinizsi Pál Ált. Isk., Kuruc utcai Óvoda, Mesekert Óvoda (Körtefa u., Jánosi u.)

Időpont: 2024. július 8- 14-ig (hétfőtől-péntekig) minden nap 9 és 16 óra között.

(7.45 és 9 óra között gyermekfelügyeletet biztosítunk.) 5 – 14 éves korig várjuk a jelentkezéseket.

Helyszín Debrecen-Csapókerti Református Gyülekezet (Debrecen, Mátyás király utca 23/b)

Ellátás: Tízórait, meleg ebédet és uzsonnát biztosítunk. A tábor díja 25.000 Ft/fő, ami személyesen a helyszínen vagy bankszámla számra is fizethető. Testvérkedvezményt tudunk biztosítani, két gyermek estén a heti díj 22.500Ft/fő.

A jelentkezés módja (jelentkezési lap kitöltése kötelező!):

- személyesen a lelkészi hivatalban (Debrecen, Mátyás király utca 23/b)

A jelentkezési lap átvehető a lelkészi hivatalban, a hitoktatóktól vagy elérhető az alábbi QR kóddal, vagy ezen a linken Építkezz okosan! - NYÁRI GYERMEKHÉT A CSAPÓKERTI GYÜLEKEZETBEN 2024. július 8-14-ig (google.com)

(Kérdésekre is szívesen válaszolunk! Ágostonné Márti: 20/221-99-23, Lakatosné Judit 20/967-66-76)

Jelentkezési határidő: 2024. június 15.  (A határidő lejárta után nem tudunk jelentkezéseket elfogadni)

„Aki tehát hallja tőlem ezeket a beszédeket, és cselekszi azokat, hasonló lesz az okos emberhez, aki kősziklára építette a házát.” Mt 7,24

Ezen a héten a sok-sok barát mellett találkozhatsz a legnagyobb baráttal is, Jézus Krisztussal!

Gyere el, nagyon várunk!